אודות

לפני הלמה, מי אנחנו

אנחנו וויזי, סוכנות לשיווק בדיגיטל ווב קוטור זה הסטודיו שלנו. אנחנו יושבים בת"א, דקה הליכה מעזריאלי ויש לנו בצוות 30 אנשים מדהימים.

אפשר לסכם את הערץ שלנו לכם בשלוש מילים: אופטימיזציה לכסף שלכם.

ומה הבידול האובייקטיבי?

אתם לא רוצים שנספר לכם על שרות, אמינות ומקצועיות נכון? 🙂 אז הנה דברים שלא ניתן לחלוק עליהם

פתרון מוכוון שיווק באינטרנט

העיצוב שלנו לא בא לבד, הוא בא עם אנשי מקצוע לדיגיטל עם ראייה לשיווק באינטרנט – כך הכל התחיל

כלים ותהליכים

אין אצלנו ניירת, לא פתקים, אין משימות שעוברות בע”פ בדרך לקפה, לא שואלים שאלות ב- SMS והמייל אצלנו הוא כלי תקשורת ולא כלי עבודה.

יש לנו תוכנות מסודרות לניהול משימות ותהליכים, אנחנו עובדים לפחות עם 20 כלים ווביים כדי לדייק את העבודה ובין היתר Asana, Harvest, Zoho, Instagantt ועוד.

כל אחד יודע בדיוק מה הוא עומד לעשות באותו היום. כל לקוח מקבל סט של משאבים מסודר ומוגדר ואין בכלל דיונים כמו “לא שלחת, שלחת? כי אני לא מוצא את זה במיילים שלי?” “פעם ראשונה שאני שומע על המשימה הזו…” “בקשת דף נחיתה או רק באנר?” וכו’.

הכל מתודולוגי מאד, מסודר ומוגדר.

וותק וניסיון

אנחנו כבר לא צעירים, לא סיימנו אתמול קורס כזה או אחר של עיצוב, ראינו עשרות אלפי עבודות ועשינו אלפי עבודות. יודעים לפצח בריפים קשים ולהתמודד בכל מזג אוויר

מקסימום תמורה לכסף

אנחנו לא זולים אבל גם לא יקרים, הבידול שלנו הוא לא במחיר, מה שכן, אנחנו יושבים בול ב- Sweet Spot – כך שמצד אחד אנחנו לא פרילנסר אשר היום מספק לך שרות נדיר אבל מחר הוא עמוס ומחרתיים אתם בכלל לא בפריוריטי שלו כי הוא קיבל תיק משמעותי. אך מצד שני אנחנו גם לא חברת ענק עם תהליכים מסורבלים. ההגדרה הנכונה היא שאנחנו “סיירת לשיווק באינטרנט” מה שמייצר את המקסימום ערך לכסף שלכם.

 

 

img1

חזון של וויזי: לעבוד במה שאנו אוהבים, להנות תוך כדי, להגשים עצמנו תוך כדי יצירת ערך אמיתי ורווחים ללקוח ולנו. להיות בית עסק ערכי וישר כלפי עצמו ולקוחותיו ולתרום לקהילה
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.